ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ

ΣΤΟ 1O ΕΠΑ.Λ. ΑΡΤΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ

ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ

Μηχανολογίας

Ηλεκτρολογίας-Ηλεκτρονικής

& Αυτοματισμού

Πληροφορικής

Δομικών

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Τεχνικός Φυτικής Παραγωγής

Τεχνικός Ζωικής Παραγωγης

ΥΓΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

& ΕΥΕΞΙΑΣ

Βοηθός Νοσηλευτών

Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων

Βοηθός Φυσικοθεραπευτή

Αισθητικής Τέχνης

Κομμωτικής Τέχνης

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

Γραφικών Τεχνών

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

Υπάλληλος Διοίκησης & Οικονομικών Υπηρεσιών

ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Διευθυντής - Υποδιευθυντές
Διευθυντής : Ψωμάς Θεόδωρος ΠΕ12.04(Μηχανολόγος Μηχανικός)

Υποδιευθυντές:1. Παντού Ελένη ΠΕ 17.07(Ηλεκτρολόγος Μηχανικός(T.E.))

2. Ευαγγέλου Δημήτριος ΠΕ18.33(Βρεφονηπιοκόμος)

Υπεύθυνοι Τομέων
Τομεάρχης Μηχανολογίας : Καλοχέρης Ιωάννης

Τομεάρχης Ηλεκτρολογίας - Ηλεκτρονικής - Αυτοματισμού : Λάμπρου Ηλίας

Τομεάρχης Οικονομίας - Διοίκησης - Πληροφορικής : Σδρίμας Ιωάννης

Τομεάρχης Γεωπονίας Τεχνολογίας Τροφίμων και Διατροφής : Πλούμπη Ζωίτσα

Τομεάρχης Υγείας - Πρόνοιας : Μαστρογιάννη Βασιλική

Υπεύθυνοι Εργαστηρίων
Μηχανολογίας : Παππάς Δημήτριος

Οχημάτων : Καραγιώργου Ζωίτσα

Ηλεκτρολογίας-Ηλεκτρονικής : Ζαρκάδα Ελένη

Πληροφορικής : Σδρίμας Ιωάννης

Γεωπονίας Τροφίμων και Περιβάλλοντος : Μπέστα Αρετή

Νοσηλευτικής : Μποκογιάννη Σωτηρία

Βρεφονηπιοκόμων : Σπέντζα Όλγα

Φυσικοθεραπευτών : Μπαρτσώκας Γεώργιος

Κομμωτικής : Φίλιου Νίκη

Εκπαιδευτικοί Ειδικοτήτων(Οργανικά)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ

1.Ψωμάς Θεόδωρος ΠΕ12.04

2.Τσίκος Δημήτριος ΠΕ12.04

3.Κολιός Ιωάννης ΠΕ12.04

4.Γείτονας Μενέλαος ΠΕ17.02

5.Καραγιώργου Ζωίτσα ΠΕ17.02

6.Παππάς Δημήτριος ΠΕ17.02

7.Σιώλος Λεωνίδας ΠΕ17.02

8.Κατσούδας Θεοφύλακτος ΠΕ17.06

9.Κολοβού Παρασκευή ΠΕ17.06

10.Καλοχέρης Ιωάννης ΠΕ17.06

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

1.Ζαρκάδα Ελένη ΠΕ17.03

2.Λάμπρου Ηλίας ΠΕ17.03

3.Μπαρδάκας Θεοφάνης ΠΕ17.03

4.Μπαρδάκας Σταύρος ΠΕ17.03

5.Φλούδα Δήμητρα ΠΕ17.03

6.Φωτιάδης Σωκράτης ΠΕ17.03

7.Παντού Ελένη ΠΕ 17.07

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ

1.Τσαντούλη Χριστίνα ΠΕ17.08

2.Τσιακμάκης Κυριακος ΠΕ12.10

ΔΟΜΙΚΟΙ

1.Βράκας Απόστολος ΠΕ17.01

2.Κώστα Βασιλική ΠΕ17.01

3.Θεοδώρου Κυριακή ΠΕ17.01

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΙ

1.Καραμπά Σταματία ΠΕ19

2.Μπάτζιου Σοφία ΠΕ19

3.Μπαλατσος Ευάγγελος ΠΕ19

4.Σαλωνίτης Γεώργιος ΠΕ19

5.Σδρίμας Ιωάννης ΠΕ19

6.Καραμιχάλης Απόστολος ΠΕ19

7.Μολώνης Ζαχαρίας ΠΕ20

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1.Βλαχογεώργος Μιλτιάδης ΠΕ14.04

2.Διαμάντης Δημήτριος ΠΕ14.04

3.Μπέστα Αρετή ΠΕ14.04

4.Βλαχοπούλου Μαρία ΠΕ18.12

5.Πλούμπη Ζωίτσα ΠΕ18.12

6.Ψαθά Βασιλική ΠΕ18.12

7.Μπρισένιου Θοδώρα ΠΕ 18.14

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

1.Ρούγκα Γερασιμούλα ΠΕ09

2.Κατσανδρής Ευάγγελος ΠΕ18.02

3.Τζίμα Ελένη ΠΕ18.03

4.Τάτσης Δημήτριος ΠΕ18.03

ΙΑΤΡΟΙ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ- ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ

1.Αποστολάκης Γεώργιος ΠΕ14.01

2.Μαστρογιάννη Βασιλική ΠΕ14.06

3.Καψάσκης Ιωάννης ΠΕ14.06

4.Μποκογιάννη Σωτηρία ΠΕ18.10

5.Τσιλιμή Αναστασία ΠΕ18.10

6.Αντωνίου Αικατερίνη ΠΕ18.10

7.Μπαρτσώκας Γεώργιος ΠΕ18.25

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ

1.Σπέντζα Όλγα ΠΕ18.33

2.Κώστης Ιωάννης ΠΕ18.33

3.Ευαγγέλου Δημήτριος ΠΕ18.33

ΤΕΧΝΙΤΕΣ

1.Μάνος Ευάγγελος ΔΕ01.11

2.Τζαλακώστας Κωνσταντίνος ΔΕ01.10

Εκπαιδευτικοί Γενικής Παιδείας(Οργανικά)
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

1.Αθανασίου Αθανάσιος ΠΕ02

2.Κοσμάς Αντώνιος ΠΕ02

3.Μαλάκου Βασιλική ΠΕ02

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

1.Σκουτέρη Μυρόπη ΠΕ03

2.Κιτσούλης Νικόλαος ΠΕ03

3.Σταυρόπουλος Βασίλειος ΠΕ03

ΦΥΣΙΚΟΙ

1.Ρούμπος Δημήτριος ΠΕ04.01

ΧΗΜΙΚΟΙ

1.Κλίτση Μαρίνα ΠΕ04.02

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

1.Γιώτη Ευανθία ΠΕ06

2.Τατσιοπούλου Αγλαΐα ΠΕ06

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1.Κολοκυθά Αθανασία ΠΕ11

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΩΡΑΡΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

 

ΜΑΘΗΤΕΙΑ 2016-2017...........

ΝΕΑ ΑΡΧΗ για τα ΕΠΑ.Λ.........

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΠΑ.Λ.- 2016....

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ A' Τάξης............

Project A' Τάξης 2015-16........

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΡΤΑΣ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ

ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Ε.Υ.Ε.Ε.Ε.Δ.