Συγχαρητήριες επιστολές

ΕΛΜΕ ΑΡΤΑΣ
Ταχ. Δ/νση: Μαξ. Γραικού (1ο Γ/σιο)
Τ.Κ. – Πόλη: 47100 – Άρτα
Τηλέφωνο: 2681079026
FAX: 2681079026
                                                                                                                                                                   Άρτα, 9 Απριλίου 2019

Συγχαρητήρια επιστολή για τις διακρίσεις του 1ου ΕΠΑΛ Άρτας

Το ΔΣ της ΕΛΜΕ Άρτας συγχαίρει το 1ο ΕΠΑΛ ΑΡΤΑΣ, τους μαθητές Δραγατάκη Ευάγγελο και Μπιστιτζάνου Ευσταθία και τον συνάδελφο εκπαιδευτικό Φωτιάδη Σωκράτη για τη διάκριση που απέσπασε η ταινία τους με τίτλο «ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ» και θέμα «Το Ολοκαύτωμα και οι Έλληνες Εβραίοι» στο διαγωνισμό που διοργάνωσε η Γενική Γραμματεία Θρησκευμάτων του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων και το Εβραϊκό Μουσείο Ελλάδος.

Συγχαρητήρια επίσης αξίζουν στους μαθητές του 1ου ΕΠΑΛ ΑΡΤΑΣ: Κωνσταντίνο Ροβίνα, Σπυρο Παπαγεωργιου, Βαγγέλη Νιτση, Πλιάτσικα Βασίλη, Παππά Περικλή, Ηρακλή Ζήκο καθώς και στη συνάδελφο Χριστίνα Τσαντουλη που απέσπασαν το βραβείο καλύτερης ιδέας στον πανελλήνιο διαγωνισμό Ρομποτικής

Για το Δ.Σ. της Ε.Λ.Μ.Ε. ΑΡΤΑΣ

Ο Πρόεδρος               Ο Γεν. Γραμματέας